Ilanis- Svet mágie a záhad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 REstart & character claim

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Priscilla R. Skarsgard
Lucifer
Priscilla R. Skarsgard


Počet príspevkov : 144
Age : 37
Bydlisko : Ako kedy, má vo zvyku zaspať na tých najpodivnejších miestach

REstart & character claim Empty
OdoslaťPredmet: REstart & character claim   REstart & character claim Icon_minitimeSt jún 25, 2014 3:39 pm

Takže, keďže nám to tu tak pekne floatuje a už sa viedli nejaké diskusie o reštarte fóra, resp. jeho snáh o oživenie, okrem štrukturálnych zmien, ktoré by mali byť riešené koncertovanou snahou by som do popredia rada dostala aj claim postáv.

Z tých štrukturálnych sú asi tie, ako boli prediskutované medzi mnou a Azrom dneska, neviem ku komu sa čo dostalo, ale návrh bol asi taký, že hra by mala byť pomalším tempom, podľa každého možností, "víkendová" zábava bez nejakých semi-fašistických snáh chatových fôrm RPG, keďže sme tu všetci ad jedna skúsení hráči, ad dva osoby už omnoho staršie, na vysokých školách, prípadne zamestnaní. Čiže fair to say, že by takéto aranžmá bolo vhodnejšie.

Viem, že Azro sa chcel zbaviť niektorých, na čo som ja dostala Lauritte, ak by mal niekto nejaké námietky (v prípade Genieve predpokladám), sem s nimi.

Inak je k dispozícii ja Prisčila.

Taktiež je otázkou, ktoré postavy skartujeme a už nebudú využité.

Plus boli kontaktované isté osoby, ktoré by mali mať potencionálny záujem o zapojenie sa. Smile

_____
PRE DANÉ KONTAKTOVANÉ OSOBY:

Máte dve možnosti, resp. vybrať si už vytvorenú postavu (úpravy a aktualizácie povolené), alebo sa registrovať pod menom novej. Počet postáv je neobmedzený. Pravdepodobne bude fungovať stará dobrá libertariánska anarchia

_____
Character list:

Azrealove(kontaktovať Archeala, Yuki)
Set (Démon, profesor, sviňa)
Asmodeus (Démon, profesor, sebavedomý sukničkár)
Sayrus (Človek, vedec, šialenec, inak dobrák)

Priscilla (viz. profil, kontaktovať mňa, Bibček, Gilo, dle libosti)
_____

Prosím, ak máte záujem o hru, vývoj dejovej línie Vašej postavy atp. kontaktuje priamo hráča, s ktorým máte záujem o hru, alebo sa ozvite v TOMTO topicu.


Naposledy upravil Priscilla R. Skarsgard dňa Po jún 30, 2014 2:00 pm, celkom upravené 12 krát.
Návrat hore Goto down
Azrael Michael Caels
Lucifer
Azrael Michael Caels


Počet príspevkov : 23
Age : 42
Bydlisko : Ilanis

REstart & character claim Empty
OdoslaťPredmet: Re: REstart & character claim   REstart & character claim Icon_minitimeSt jún 25, 2014 3:44 pm

Áno, áno... ponúkam tieto postavy:

Set (Démon, profesor, sviňa)
Asmodeus (Démon, profesor, sebavedomý sukničkár)
Sayrus (Človek, vedec, šialenec, inak dobrák)

Meno ide zmeniť, vlastne aj charakter, všetko, jediné, čo by som možno zachovala by bolo povolanie (aspoň zo začiatku) a rasa.
Návrat hore Goto down
Priscilla R. Skarsgard
Lucifer
Priscilla R. Skarsgard


Počet príspevkov : 144
Age : 37
Bydlisko : Ako kedy, má vo zvyku zaspať na tých najpodivnejších miestach

REstart & character claim Empty
OdoslaťPredmet: Re: REstart & character claim   REstart & character claim Icon_minitimePo jún 30, 2014 2:02 pm

Nový theme, užívajte Smile
Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 20

REstart & character claim Empty
OdoslaťPredmet: Re: REstart & character claim   REstart & character claim Icon_minitimePo jún 30, 2014 6:02 pm

Návrat hore Goto down
https://ilanis.slovakforum.net
Priscilla R. Skarsgard
Lucifer
Priscilla R. Skarsgard


Počet príspevkov : 144
Age : 37
Bydlisko : Ako kedy, má vo zvyku zaspať na tých najpodivnejších miestach

REstart & character claim Empty
OdoslaťPredmet: Re: REstart & character claim   REstart & character claim Icon_minitimePo jún 30, 2014 6:06 pm

Kuzmíka nepredávaš? lol
Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 20

REstart & character claim Empty
OdoslaťPredmet: Re: REstart & character claim   REstart & character claim Icon_minitimePo jún 30, 2014 6:06 pm

Jasné že nie! Ten je môj  devil  Nebodaj by si chcela  lick 
Návrat hore Goto down
https://ilanis.slovakforum.net
Priscilla R. Skarsgard
Lucifer
Priscilla R. Skarsgard


Počet príspevkov : 144
Age : 37
Bydlisko : Ako kedy, má vo zvyku zaspať na tých najpodivnejších miestach

REstart & character claim Empty
OdoslaťPredmet: Re: REstart & character claim   REstart & character claim Icon_minitimePo jún 30, 2014 6:08 pm

Nie nie, čosi, Kuzmík je len a len tvoj (A)
Návrat hore Goto down
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 20

REstart & character claim Empty
OdoslaťPredmet: Re: REstart & character claim   REstart & character claim Icon_minitimePo jún 30, 2014 6:10 pm

Nechám si pekne len dve herné postavy a bude to ooooook Smile
Návrat hore Goto down
https://ilanis.slovakforum.net
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 20

REstart & character claim Empty
OdoslaťPredmet: Re: REstart & character claim   REstart & character claim Icon_minitimePi júl 04, 2014 4:55 pm

Počuj! Mucinkoooooo Azo! lol Prečo obe ponúkame Asmodea xD chudák ako nechcený tovar, rovno dvakrát Laughing
Návrat hore Goto down
https://ilanis.slovakforum.net
Sponsored content





REstart & character claim Empty
OdoslaťPredmet: Re: REstart & character claim   REstart & character claim Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
REstart & character claim
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Ilanis- Svet mágie a záhad :: To, čo treba vedieť-
Prejdi na: